GENERALNE WYKONAWSTWO INWESTYCJI :

Początek naszej działalności budowlanej to rok 1992 jako Spółka T T B. Zakres działań w latach 1992-1996 obejmował ogólne budownictwo mieszkaniowe, adaptacje, kapitalne remonty oraz elewacje dużych budynków mieszkalnych . Do roku 1997 zrealizowaliśmy również kilkanaście budynków mieszkalnych jednorodzinnych o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowanych w warszawskim Wilanowie. W latach 1997-2003 budowaliśmy na zlecenie jednego z największych w tym czasie deweloperów firmy Exbud S.A. Development. Efektem tej kilkuletniej współpracy stało się wiele obiektów mieszkalnych i biurowych, jak również kilka dużych osiedli mieszkaniowych z pełną infrastrukturą zewnętrzną. Inwestorem ostatniego z nich osiedla "Borki" była firma SKANSKA.
Łączna powierzchnia mieszkalna wybudowana przez naszą firmę to ponad 48.000 m2 a wartość
kontraktów przekroczyła 86 mln. zł ( 25 mln. $ )INWESTORSTWO ZASTĘPCZE :

Początek działalności firmy w zakresie pełnienia funkcji inwestora zastępczego to rok 1998 jako Spółka z o.o. pod nazwą Biuro Inwestycyjne "KONTUR". Począwszy od roku 1998 do 2002 r. firma pełniła głównie funkcję inwestora zastępczego w zakresie budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego i biurowego, działając głównie dla firmy Exbud S.A. Development i SKANSKA S.A. Firma pełniła również funkcję inwestora zastępczego na kilku inwestycjach przemysłowych takich jak wytwórnia lodów, salon samochodowy, obiekty dla farmacji z uwzględnieniem dostosowania do warunków Unii Europejskiej. Zakres działań naszej firmy obejmował doradztwo inwestycyjne, prowadzenie nadzoru budowlanego i zastępstwa inwestycyjnego nad budową obiektów nowych, rozbudową i modernizacją istniejących, a także kompleksowym rozliczaniem inwestycji wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na użytkowanie. Łączna wartość kontraktów w zakresie zastępstwa inwestycyjnego i nadzoru nad inwestycjami budowlanymi, przekroczyła 6 mln. złotych.

DZISIAJ :

W chwili obecnej, już jako spółka KAMKORD, łączymy doświadczenia nadzoru inwestycyjnego i generalnego wykonawstwa, poszerzając je między innymi o sprzedaż domów jednorodzinnych budowanych w technologii tradycyjnej. Mamy bowiem nadzieję, że rozwój takiego właśnie budownictwa rodzinnego, stanie się w najbliższym czasie rozsądną alternatywą dla rynku mieszkaniowego.
Wartym podkreślenia jest fakt, że poprzez doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników stanowimy firmę, która dzięki swojej wszechstronności i sprawnej organizacji pozwala nam być konkurencyjną na warszawskim rynku.